Протокол громадських слухань

ПРОТОКОЛ

громадських слухань з обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва амбулаторії по вул.  Лесі Українки в с. Почаївка Гребінківського району Полтавської області».

16 травня  2018 року                                               с.Почаївка

(СБК с. Почаївка)

ПРИСУТНІ:

Учасники громадських слухань у кількості 32 особи( згідно зі списком).

СЛУХАЛИ:

Сільський голова Почаївської сільської ради Кальченко Сергій Іванович доповів, що відповідно до статті 13 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» проводяться громадські слухання щодо обговорення проекту «Детальний план території для будівництва амбулаторії по вул.  Лесі Українки в с. Почаївка Гребінківського району Полтавської області», замовник – Почаївська сільська рада, розробник  - ТОВ «Консультаційний центр».

Ознайомив з порядком денним і регламентом засідання.

Порядок денний:

1. Про обрання голови громадських слухань.
  2. Про обрання секретаря громадських слухань, лічильної комісії.
  3. Доповідь сільського голови Кальченка С.І.
  4. Обговорення проекту містобудівної документації«Детальний план території для будівництва амбулаторії по вул.  Лесі Українки в с. Почаївка Гребінківського району Полтавської області».
  5. Запитання до доповідача. Дебати, обговорення.
  6. Надання пропозицій щодо проекту детального плану території, голосування учасників громадських слухань за включення принципових зауважень до проекту резолюції.
  7. Оголошення резолюції громадських слухань.

Запропонував обрати головою громадських слухань ЄмельяноваМихайла Івановича, секретарем- Пономаренко Вікторію Анатоліївну, лічильну комісію в складі одного чоловіка - Наточій Любов Петрівни.

ГОЛОСУВАЛИ:

«ЗА» - 32

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

ВИРІШИЛИ:

Затвердити порядок денний і регламент засідання, голову громадських слухань – Ємельянова М.І., секретаря – Пономаренко В.А., лічильну комісію – Наточій Л.П.

Порядок денний:

1. Про обрання голови громадських слухань.
  2. Про обрання секретаря громадських слухань, лічильної комісії.
  3. Доповідь сільського голови Кальченка С.І.
  5. Запитання до доповідача. Дебати, обговорення.
  7. Оголошення резолюції громадських слухань.

Регламент громадських слухань:

1.Доповідь сільського голови – 15 хв.

2. Виступи учасників громадських слухань – 3 хв.

3. Обговорення пропозицій – 15 хв.

4. Голосування – 5 хв.

5. Оголошення резолюції – 5 хв.

6. Кількість голосів для схвалення – більшість присутніх.

ОБГОВОРЕННЯ:

ВИСТУПИЛИ:

Кальченко С.І. повідомив , що рішенням 23 сесії  Почаївської сільської ради сьомого скликання № 10 від 15 лютого 2018 року надано дозвіл на розроблення детального плану території.

12 квітня 2018 року в районній  газеті «Гребінчин край» було опубліковано оголошення про проведення обговорення  громадськістю детального плану території з 13.04.2018 по 14.05.2018 року.

Кальченко С.І. Оскільки зауважень та пропозицій за період обговорення не надійшло, пропоную підтримати проект, рекомендувати подати  на сесію сільської ради на затвердження.

Поінформував , що за результатами громадського слухання, відповідно до чинного законодавства необхідно прийняти резолюцію громадських слухань.

Ознайомив присутніх з проектом тексту резолюції.

РЕЗОЛЮЦІЯ

1. Підтримати проект «Детальний план території для будівництва амбулаторії по вул.  Лесі Українки в с. Почаївка Гребінківського району Полтавської області», рекомендувати подати проект рішення про затвердження містобудівної документації на розгляд Почаївської сільської ради (відповідно до п.8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).
  2. Довести зміст цієї резолюції громадського слухання до депутатів сільської ради для розгляду та оприлюднити текст резолюції на офіційному сайті Почаївської сільської ради.

Інших пропозицій не надходило.

Головуючий  Ємельянов Михайло Іванович виніс дану пропозицію на голосування.

ГОЛОСУВАЛИ:

«ЗА» - 32

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЬ» - 0

УХВАЛИЛИ:

Погодити текст резолюції.

Головуючий на громадських слуханнях                       М.І. Ємельянов

Секретар громадських слухань                                      В.А. Пономаренко

Додаток № 1

31. Нечепоренко Віра Терентіївна
  32. Ісаєва Тетяна Олександрівна

Головуючий на слуханнях                                        М.І.Ємельянов